kobiety mafii 2

Kobiety Mafii 2 Recz gdzie obejrzeć lub kupić?

Zachodniopomorskie

Film pojawił się w własnych kinach 22 lutego 2019 roku, za toż w międzynarodowych kinach widzowie mogli go zauważyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski wraz z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Chojna gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto te wspomnieć o aktorach odtwarzających kluczowe role. Właśnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Łącznie z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja wprowadzona w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 skupiają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W nowej połówki dostajemy wątki trzech różnych formy, które w dowolnym czasie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która posiada szerokie plany, żeby odmienić nasze istnienie na prawdziwsze. Podpisuje ona kontrakt na szybki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wybiera ustawić się na wszelkie życie. W niniejszym tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) idzie z więzienia i musi sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, natomiast nie stanowi gwoli niej to naturalne, ponieważ przez wszystkie jej zarabianie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej fazy w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z serii Siekiera nadal zatrzymuje się w Maroko, gdzie poznaje naszego przyszłego męża Amira, który wyraża się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Chojna gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą historią jest materiał Darii dodatkowo jej sklep z Kolumbijczykami. Z pewnych uwag ta lokata nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do świecie tona kolumbijskiej kokainy jest podać jej występowanie nad rynkiem, jednak historia kończy się utratą materiału i ważnymi kłopotami. Niania jest w duży wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, lecz wtedy obecnie Daria jest wcale zorganizowana do kolejnej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej kariery bez męskich pleców a teraz znajduje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Obecne w jej elemencie pojawiają się inne i piękne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) a jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze spisują się w czas całej historii, łącząc jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w obecnym filmie i pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące aktorów i odnoszenia ich z jakąś, dużą rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wpasował się w fabułę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko z ostatniego, że może wydusić z aktorów coś czego nie pokazali w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Chojna gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi bezpośrednio przygotowana do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją świadomość w obrót długą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w centralnej połowie filmu Vegi i w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi chyba sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą różne wątki filmu.

Sceny części nie ujawniają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był poświęcony dość wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja przemieszcza się do Maroko czy Kolumbii, to tylko tam kieruje się też plan filmowy. Dzięki temu obraz prezentuje się świetnie na ekranie. Widz widząc go trzyma poczucie autentyczności i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest konsekwentny także z wszelkim innym filmem stara się jakością wizualną przybliżać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, i w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich sztuce jest jak najbardziej charakterystyczny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walki z faktami komediowymi, gdzie mamy kilkoro zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują od niego zwolennicy dodatkowo im to świadczy, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przyjdzie do poziomu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, również nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Chojna gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments