Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Funkcja w Niemczech dla gościa z Ukrainy z własnej firmy na bazie VAN DER ELST VIZA

Praca

Czy pracownicy ukraińscy z Własny mają okazja oficjalnej praktyce w terenach Unii Europejskiej przez Polskę? Dużo kobiet zajmuje takie pytanie, że chętnie jest ubiegać się o polską wizę niż o wizę innego świata z Grup Europejskiej.

Pozycja w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z polskiej firmy na platformie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na platformie VAN DER ELST VIZA

Razem z całą zasadą wiza do książce w jakimkolwiek kraju UE nie daje możliwości praktyce w żadnej spośród nich. Świadczy to, że jeśli otrzymasz polską wizę do praktyce również nie będziesz podejmował w Polsce, będzie więc naruszeniem prawa. Tak to, razem z polską wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, a taka wiza nie daje odpowiednia do oficjalnego stanowiska w drugich krajach UE. Tak dlatego polskie prawo nie pozwala na zaangażowanie w Niemczech w kierunku osiągnięcia wizy roboczej do Nasz. To stanowi, po otwarciu polskiej wizy roboczej, powinieneś zarabiać w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z samego państwa UE mają prawo delegować naszych ludzi do indywidualnych krajów w układzie z potrzebą produkcji. Należy mieć, iż nie całe kraje UE stosują tę rezolucję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z wadą i wydały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na platformie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na platformie VAN DER ELST VIZA

Nasza spółka, w jakiej odbywa obywatel Ukrainy, zatrudnia zatrudnionego na podróż służbową (do produkcji / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez rodzimą spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Pracownik jest kierowany do czynienia określonej działalności w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na jaki widać stać oddelegowany, nie może przekraczać 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza pewno być prawdziwa: – przez 180 dni (na platformie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (prawo na pozycję wydane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w planu odbycia podróży służbowej do Niemiec w biegu roku, będzie można jedynie 3 miesiące.

Głównym warunkiem takiej wyprawy jest porozumienie między polską firmą a marką w Niemczech. Aby wykonać taką podróż służbową, człowiek musi uzyskać dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz zwrócić wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, jakie stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z całej Polski.

By zarobić dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest przymuszona do przedłożenia dokumentów, wśród których ważne są: pozwolenie na działalność w Polsce, umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa pomiędzy firmami krajowymi oraz niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką marką a kierowany pracownik a indywidualni.

Należy także zauważyć, że ambasada zastrzega sobie podstawa do żądania dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments